Aksaray Bağımsız Medya Ajansı

.

0851

Birkaç arkadaşın iyi niyetle kendi aralarında buldukları haberleri WhatsApp gurubuna atmasıyla başlayan serüvenimiz tadında gidince isim bulma ihtiyacını doğdu. Bizler herhangi bir haber ajansından bilgi almadığımız için BAĞIMSIZ MEDYA AJANSI olsun dedik, sayımız arttı arkadaşlık ruhu bozulmadı, İLÇELERDE GÖREV YAPAN GAZETECİ dostlarımızıda grubumuza ilişkilendirerek tüm il boyutunda haber toplamaya başladık. bu iş gerçekten biraraya gelindiğinde nasıl başarıya ulaştığımızı bize ve tüm medyaya anlatmış oldu,

şimdi herkesin taktir ettiği bu grup BAĞIMSIZ MEDYA AJANSI adıyla resmileşmiş oldu.

Bizim işimiz haber üretmek, gelirimiz ürettiğimiz haberi kendi aramızda paylaşmaktan ibaret.

Ancak; istenilen haber etkisini göstersin diyorsanız bazen hep birlikte yayın verildiğinde gücünü kendi içindeki birlikten alan HABERLER göreceksiniz.

Misyonumuz şimdilik sadece Aksara'yı düşünen bir çizgide ilerlemektir, başarabilirsek BÖLGEDE SÖZ SAHİBİ olarak diğer bölgelere nazaran geri kalmış olan ORTA ANADOLU BÖLGESİNİN her alanda gelişmesine yönelik KAMUOYU OLUŞTURMAK, bölge insanının birbirine dayanışma içerisinde ilerleyerek diğer bölgelerle yarış yapacak güce erişmesine vesile olmak istiyoruz.

Biz HABER üretirken BASIN İLKELERİNE uyacağımızı birbirimize söz verdik, abi kardeş ilişkisiyle meslektaşlarımızın başarılarına ortak olmaya karar verdik.

Aramızda onurlu meslek olarak gördüğümüz Gazetecilik mesleğine uzun yıllar ter akıtmış insanlar var, kiminin tecrübelerinden kiminin, Kaleminin gücünden istifade edip birbirimizin eksiklerini gideriyoruz.

MEDYA yönünü değiştirirken teknolojiyle Gazete kokusunu buluşturmak suretiyle Halkımızın DOĞRU HABER'e daha çabuk ulaşaması için zemin hazırlıyoruz.

şimdi AKSARAY HABERLERİNİ birarada bulabileceğiniz bir HABER PORTALI var. daima DOĞRU VE TARAFSIZ Haberin MERKEZİNDESİNİZ .

BAĞIMSIZ MEDYA AJANSI